Wiper seal RIN-6X13X3-4.50-NBR90
Part number : RIN-6X13X3-4.50-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIN-6X13X3-4.50-NBR90  has an inner diameter of 6 mm, an outer diameter of 13 mm and a thickness of 3 mm. It is made of NBR.