Wiper seal RIA-6X13X3-NBR90
Part number : RIA-6X13X3-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-6X13X3-NBR90  has an inner diameter of 6 mm, an outer diameter of 13 mm and a thickness of 3 mm. It is made of NBR.