Hydraulic seal US-15X21X3.50-PU94
Part number : US-15X21X3.50-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-15X21X3.50-PU94  has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 21 mm and a thickness of 3.5 mm. It is made of PU.
  8 to 10 days (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
PAP bush - PAP1510-P10 GEN
PAP BUSH PAP1510-P10
Wiper seal - RIA-15X21X3.50-5-FPM90 GEN
WIPER SEAL RIA-15X21X3.50-5-FPM90
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    21  MM
  • THICKNESS
    3.5  MM
  • WEIGHT
    1  G
Description