Wiper seal RSP-40X56X5-7-NBR90
Part number : RSP-40X56X5-7-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSP-40X56X5-7-NBR90  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 56 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.