Wiper seal RSP-115X128X7-NBR
Part number : RSP-115X128X7-NBR
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSP-115X128X7-NBR  has an inner diameter of 115 mm, an outer diameter of 128 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.
  2 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    115  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    128  MM
  • THICKNESS
    7  MM
  • MATERIAL
    NBR
  • TYPE
    RSP
  • WEIGHT
    19  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description