Wiper seal RSE-50X62X5.50-10-NBR90
Part number : RSE-50X62X5.50-10-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSE-50X62X5.50-10-NBR90  has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 5.5 mm. It is made of NBR.