Wiper seal RIA-20X26X4-6-NBR90
Part number : RIA-20X26X4-6-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-20X26X4-6-NBR90  has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 26 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.