Wiper seal RIA-16X24X3.50-5.50-NBR90
Part number : RIA-16X24X3.50-5.50-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-16X24X3.50-5.50-NBR90  has an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 3.5 mm. It is made of NBR.