Wiper seal RIA-12X18X3.50-5-NBR90
Part number : RIA-12X18X3.50-5-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-12X18X3.50-5-NBR90  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 18 mm and a thickness of 3.5 mm. It is made of NBR.