Wiper seal RDI-70X84X8-11-PU97
Part number : RDI-70X84X8-11-PU97
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDI-70X84X8-11-PU97  has an inner diameter of 70 mm, an outer diameter of 84 mm and a thickness of 8 mm. It is made of PU.