Wiper seal RDI-50X64X8-NBR90
Part number : RDI-50X64X8-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDI-50X64X8-NBR90  has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 64 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.