Wiper seal RDI-50X60X7-NBR90
Part number : RDI-50X60X7-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDI-50X60X7-NBR90  has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 60 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.