Wiper seal RDE-95X107.20X7.10-12-PU94
Part number : RDE-95X107.20X7.10-12-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDE-95X107.20X7.10-12-PU94  has an inner diameter of 95 mm, an outer diameter of 107.2 mm and a thickness of 7.1 mm. It is made of PU.
  4 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    95  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    107.2  MM
  • THICKNESS
    7.1  MM
  • WEIGHT
    18  G
Description