Wiper seal RDE-40X48X5-6.50-PU94
Part number : RDE-40X48X5-6.50-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDE-40X48X5-6.50-PU94  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 48 mm and a thickness of 5 mm. It is made of PU.