Wiper seal RDE-28X36X5-7-NBR90
Part number : RDE-28X36X5-7-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDE-28X36X5-7-NBR90  has an inner diameter of 28 mm, an outer diameter of 36 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.