Wiper seal RDE-18X26X4.50-6-PU94
Part number : RDE-18X26X4.50-6-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDE-18X26X4.50-6-PU94  has an inner diameter of 18 mm, an outer diameter of 26 mm and a thickness of 4.5 mm. It is made of PU.