Wiper seal RDE-135X150X7-12-PU94
Part number : RDE-135X150X7-12-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDE-135X150X7-12-PU94  has an inner diameter of 135 mm, an outer diameter of 150 mm and a thickness of 7 mm. It is made of PU.
  2 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    135  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    150  MM
  • THICKNESS
    7  MM
  • MATERIAL
    PU
  • HARDNESS
    94  S
  • WEIGHT
    30  G
  • PACKAGING
    1
Description