Sealing washer RDL-33X40X2-CUIVRE
Part number : RDL-33X40X2-CUIVRE
GEN
Description
The Sealing Washer with the reference RDL-33X40X2-CUIVRE  has an inner diameter of 33 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 2 mm. It is made of COPPER.