Sealing washer RDL-10X14X2-CU
Part number : RDL-10X14X2-CU
GEN
Description
The Sealing Washer with the reference RDL-10X14X2-CU  has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 14 mm and a thickness of 2 mm. It is made of COPPER.