Rotary shaft seal OAS-50X75X10-NBR-NAK
Part number : OAS-50X75X10-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-50X75X10-NBR-NAK  has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 75 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.
  8 to 10 days (4 days ago )
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • OUTSIDE DIAMETER
    75  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    39  G
Description