Rotary shaft seal OAS-40X65X12-NBR
Part number : OAS-40X65X12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-40X65X12-NBR  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 65 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.