Rotary shaft seal OAS-40X56X7-NBR
Part number : OAS-40X56X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-40X56X7-NBR  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 56 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.