Rotary shaft seal OAS-36X46X6-NBR
Part number : OAS-36X46X6-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-36X46X6-NBR  has an inner diameter of 36 mm, an outer diameter of 46 mm and a thickness of 6 mm. It is made of NBR.