Rotary shaft seal OAS-35X52X7-FPMSS
Part number : OAS-35X52X7-FPMSS
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-35X52X7-FPMSS  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 7 mm. It is made of FPMSS.