Rotary shaft seal OAS-18X30X8-FPM
Part number : OAS-18X30X8-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-18X30X8-FPM  has an inner diameter of 18 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 8 mm. It is made of FPM.