Rotary shaft seal OAS-18.90X30X5-NBR
Part number : OAS-18.90X30X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-18.90X30X5-NBR  has an inner diameter of 18.9 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.