Rotary shaft seal OA-35X47X8-NBR
Part number : OA-35X47X8-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-35X47X8-NBR  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.