Rotary shaft seal OA-24X36X8-12-NBR
Part number : OA-24X36X8-12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-24X36X8-12-NBR  has an inner diameter of 24 mm, an outer diameter of 36 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.