Rotary shaft seal DC-60X80X10-NBR
Part number : DC-60X80X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference DC-60X80X10-NBR  has an inner diameter of 60 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.