Rotary shaft seal DB-45X72X12-NBR
Part number : DB-45X72X12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference DB-45X72X12-NBR  has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.