Rotary shaft seal BD-25X35X4-NBR
Part number : BD-25X35X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BD-25X35X4-NBR  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.