Rotary shaft seal BB-12X20X5-NBR
Part number : BB-12X20X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BB-12X20X5-NBR  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 20 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.