Rotary shaft seal BB-105X120X7-NBR-NAK
Part number : BB-105X120X7-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BB-105X120X7-NBR-NAK  has an inner diameter of 105 mm, an outer diameter of 120 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.
  9 parts in stock (4 days ago )
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    105  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    120  MM
  • THICKNESS
    7  MM
  • WEIGHT
    20  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description