Pneumatic seal PP-12X50X18-NBR90
Part number : PP-12X50X18-NBR90
GEN
Description
The Pneumatic Seal with the reference PP-12X50X18-NBR90  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 18 mm. It is made of NBR.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    50  MM
  • THICKNESS
    18  MM
  • WEIGHT
    58  G
  • PACKAGING
    1
Description