Pneumatic seal CL-52X95X20-NBR90
Part number : CL-52X95X20-NBR90
GEN
Description
The Pneumatic Seal with the reference CL-52X95X20-NBR90  has an inner diameter of 52 mm, an outer diameter of 95 mm and a thickness of 20 mm. It is made of NBR.
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    50  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description