Pneumatic seal CL-26.50X43X18-NBR90
Part number : CL-26.50X43X18-NBR90
GEN
Description
The Pneumatic Seal with the reference CL-26.50X43X18-NBR90  has an inner diameter of 26.5 mm, an outer diameter of 43 mm and a thickness of 18 mm. It is made of NBR.
  20 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    26.5  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    43  MM
  • THICKNESS
    18  MM
  • WEIGHT
    10  G
  • PACKAGING
    1
Description