Pneumatic seal CL-22X58X16-NBR90
Part number : CL-22X58X16-NBR90
GEN
Description
The Pneumatic Seal with the reference CL-22X58X16-NBR90  has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 58 mm and a thickness of 16 mm. It is made of NBR.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    22  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    58  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • WEIGHT
    21  G
Description