Hydraulic seal UTSL-22X30X5.80-PU94
Part number : UTSL-22X30X5.80-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UTSL-22X30X5.80-PU94  has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 5.8 mm. It is made of PU.
  2 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Shipped today. order within
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Anti-vibration mount PM - PM4030-8 GEN
ANTI-VIBRATION MOUNT PM PM4030-8
PAP bush - PAP5030-P10 GEN
PAP BUSH PAP5030-P10
Wiper seal - RS-22X30X5-7-NBR90 GEN
WIPER SEAL RS-22X30X5-7-NBR90
  • INSIDE DIAMETER
    22  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    5.8  MM
  • TYPE
    UTSL
  • WEIGHT
    2  G
  • PACKAGING
    1
Description