Hydraulic seal UT-25X37X6-NBR90
Part number : UT-25X37X6-NBR90
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UT-25X37X6-NBR90  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 37 mm and a thickness of 6 mm. It is made of NBR.