Hydraulic seal US-20X26X3.30-PU94
Part number : US-20X26X3.30-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-20X26X3.30-PU94  has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 26 mm and a thickness of 3.3 mm. It is made of PU.
  1 parts in stock (1 day ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Shipped today. order within
Added
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    26  MM
  • THICKNESS
    3.3  MM
  • MATERIAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDNESS
    94  S
  • WEIGHT
    1  G
  • PACKAGING
    1
Description