Bearing roller cage CR25X42X45
Part number : CR25X42X45
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR25X42X45, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 42 mm and a thickness of 45 mm.
  • OUTSIDE DIAMETER
    42  MM
  • THICKNESS
    45  MM
  • WEIGHT
    100  G
  • PACKAGING
    1
Description