Rod end SA MP-M12-DUNLOP
Part number : MP-M12-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Sa known as MP-M12-DUNLOP DUNLOP has a screw thread of , an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 16 mm.