Rod end SA BEM18-60-502-DURBAL
Part number : BEM18-60-502-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as BEM18-60-502-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 18 mm, an outer diameter of 46 mm and a thickness of 23 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    18  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    46  MM
  • THICKNESS
    23  MM
  • TYPE
    SA
  • WEIGHT
    250  G
  • THREAD
    Left-hand thread
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description