SP ball joint JBS10N-F5-DUNLOP
Part number : JBS10N-F5-DUNLOP
DUNLOP
Description
SP Ball Joint JBS10N-F5-DUNLOP, Diameter interior 10 mm, Outside diameter 26 mm, Thickness 14 mm
  6 parts in stock (3 days ago )
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    26  MM
  • THICKNESS
    14  MM
  • 2ND THICKNESS
    9.5  MM
  • TYPE
    JBS
  • WEIGHT
    32  G
  • STATIC LOAD
    0.016  KN
  • PACKAGING
    1
Description