Rod end GEEW GE14-PB-DURBAL
Part number : GE14-PB-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geew known as GE14-PB-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 14 mm, an outside diameter of 28 mm and a thickness of 13.5 mm.