Rod end GEEW DGE120-UK-2RS-DURBAL
Part number : DGE120-UK-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geew known as DGE120-UK-2RS-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 120 mm, an outside diameter of 180 mm and a thickness of 70 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
logo_delivery Shipped today. order within
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    120  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    180  MM
  • THICKNESS
    70  MM
  • TYPE
    GEEW
  • WEIGHT
    8050  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description