Rod end GE GEH20-ES-IKO
Part number : GEH20-ES-IKO
IKO
Description
The Rod End Ge known as GEH20-ES-IKO IKO has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 42 mm and a thickness of 25 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Rod end GE - GEH20-ES-DUNLOP DUNLOP
ROD END GE GEH20-ES-DUNLOP
TECHNICAL DATA
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    42  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • MATERIAL
  • WEIGHT
    158  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
    1
Description