Rod end GE GE50-UK-DUNLOP
Part number : GE50-UK-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Ge known as GE50-UK-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 50 mm, an outside diameter of 35 mm and a thickness of 28 mm.
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    50  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    35  MM
  • THICKNESS
    28  MM
  • TYPE
    GE
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
Description