Rod end GE GE20TXE-2LS-SKF
Part number : GE20TXE-2LS-SKF
SKF
Description
The Rod End Ge known as GE20TXE-2LS-SKF SKF has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 35 mm and a thickness of 16 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    35  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    65  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description