Rod end GE GE15-ES-ZEN
Part number : GE15-ES-ZEN
ZEN
Description
The Rod End Ge known as GE15-ES-ZEN ZEN has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 26 mm and a thickness of 12 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Rod end GE - GE15-ES-2RS GEN
Waterproof
ROD END GE GE15-ES-2RS
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    26  MM
  • THICKNESS
    12  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    29  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description